сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 61
home Хроника

Малолетник претепан на „Партизанска“

Малолетник претепан на „Партизанска“

На 02.04.2019 во 16:00 часот во СВР Скопје е пријавено дека 16-годишно момче од Скопје било физички нападнато од неколку лица.

Нападот се случил вчера околу 14:00 на булевар „Партизански одреди“.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус