понеделник, 23. септември 2019. Вести денес: 0
home Хроника

Малолетник претепан кај „Работнички“

Малолетник претепан кај „Работнички“

Шеснаесетгодишник од Скопје вчера околу 17:40 часот пријавил дека во близина на Работнички универзитет-Кочо Рацин бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.