понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 154
АКТУЕЛНО

Скопје БЛОКИРАНО, Данела Арсовска со СПЕЦИЈАЛЦИ се брани од СКОПЈАНИ и новинарските екипи

home Хроника

Малолетник од Скопје пријавен за исчезнат

Малолетник од Скопје пријавен за исчезнат

На 31.12.2020 во 00:30 часот во Полициската станица Чаир, Е.Ф.(39) од Скопје пријавил дека од дома се оддалечил неговиот син А.Ф.(17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус