вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 153
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Хроника

Малолетник нападнат во Скопје, го удирале неколку лица

Малолетник нападнат во Скопје, го удирале неколку лица
фото-илустрација

На 10.08.2020 во 00:30 часот С.Ј.(42) од Скопје пријавила дека на 09.08.2020 околу 23:00 часот на ул.„Народен фронт“ нејзиниот 16-годишен син бил физички нападнат од В.Г. и уште неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот.