сабота, 19. септември 2020. Вести денес: 85
home Хроника

Малолетник нападнат во ГТЦ

Малолетник нападнат во ГТЦ

На 23.12.2019 во 23:40 часот во СВР Скопје, О.Д.(37) од Скопје пријавил дека околу 22:15 часот на улица „Филип Втори Македонски“ во ГТЦ, неговиот малолетен син бил физички нападнат од две малолетни лица.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус