вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 122
home Хроника

Малолетник нападнат во Центар

Малолетник нападнат во Центар

На 05.06.2019 година во 17:15 часот во Полициската станица Центар, Д.Т.(47) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 11:15 часот на улица „Филип Втори Македонски“ неговиот 16-годишен син бил физички нападнат од едно лице.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус