петок, 10. јули 2020. Вести денес: 59
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Хроника

Малолетник нападнат во Автокоманда

Малолетник нападнат во Автокоманда

На 31.08.2019 во 02:00 часот Н.А.(40) од Скопје пријавил дека на ул.„Јани Лукровски“ неговиот 17-годишен син бил физички нападнат од неколку малолетници.

Се работи на расчистување на случајот.

Парламентарни избори 2020