понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 60
home Хроника

Малолетник нападнат со остар предмет

Малолетник нападнат со остар предмет

На 25.06.2019 година во СВР Скопје, Б.М.(41) од Скопје пријавил дека на ул. „7-ма албанска бригада“ Е.Н. физички го нападнал неговиот 16-годишен син и со остар предмет му нанел повреда на левото рамо.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус