сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 63
home Хроника

Малолетник нападнат од соученик и уште неколку лица

Малолетник нападнат од соученик и уште неколку лица

На 15.10.2021 во 23:50 часот во СВР Тетово, Н.С.(64) од с.Доброште, тетовско, пријавил дека околу 19:00 часот во Тетово неговиот малолетен внук бил физички нападнат од малолетен соученик и уште неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус