понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 137
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Малолетник нападнат од соученици

Малолетник нападнат од соученици

Во Секторот за внатрешни работи Скопје, Е.А.(49) од Скопје вчера вечерта пријавил дека истиот ден околу 10.30 часот на улица „Никола Парапунов“ неговиот 17-годишен син бил физички нападнат од двајца негови соученици.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коронавирус