недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Малолетник нападнат од соученици

Малолетник нападнат од соученици

Во Секторот за внатрешни работи Скопје, Е.А.(49) од Скопје вчера вечерта пријавил дека истиот ден околу 10.30 часот на улица „Никола Парапунов“ неговиот 17-годишен син бил физички нападнат од двајца негови соученици.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Парламентарни избори 2020