сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 13
home Хроника

Малолетник каснат од куче-скитник во Аеродром

Малолетник каснат од куче-скитник во Аеродром

На 07.12.2018 година во 22,20 часот во Полициската станица Аеродром Б.Г.(49) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 20:00 часот на улицата „Владимир Комаров“неговиот 15 годишен син бил каснат од куче-скитник за ногата.

Коронавирус