понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 172
home Хроника

Малолетник избегал од установа во Скопје

Малолетник избегал од установа во Скопје

На 14.09.2020 во 14:00 часот во Полициската станица Карпош, социјален работник во Организациона единица Влае 2 пријавила дека од установата се оддалечил Џ.А.(17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021