петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Малолетник искасан од куче во Скопје

Малолетник искасан од куче во Скопје

Синоќа во 18.45 часот во Полициска станица Карпош Р.Т (40) од Скопје пријавил дека неговиот малолетен син на ул. ,,Варшавска“ бил каснат од куче скитник во пределот на десната рака.

Коронавирус