сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Малолетник исчезнал од Јавна установа

Малолетник исчезнал од Јавна установа

На 14.10.2021 околу 14:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека од Јавна установа – Меѓуопштински центар за социјална работа во с.Визбегово, скопско, се оддалечил нивниот штитеник Б.П.(15).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус