вторник, 22. септември 2020. Вести денес: 76
home Хроника

Малолетници нападнати во Скопје

Малолетници нападнати во Скопје

На 03.01.2020 во 01:00 часот во СВР Скопје, Б.Б.(49) и М.А.(41), двајцата од Скопје, пријавиле дека на 02.01.2020 околу 22:40 часот на ул.„Париска комуна“, нивните деца биле физички нападнати од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус