понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 170
home Хроника

Малолетничка пријавена за исчезната

Малолетничка пријавена за исчезната

Вчера во 1:30 часот во Полициска станица Гази Баба, А.Џ.(38) од Скопје, пријавил дека неговата ќерка А.Џ.(16) се оддалечила од домот.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус