вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Хроника

Малолетничка претепана во двор на основно училиште во Скопје

Малолетничка претепана во двор на основно училиште во Скопје

На 01.12.2021 во 17.58 часот во СВР Скопје, С.Р.(39) од Скопје пријавила дека околу 17.10 часот во двор на основно училиште на подрачјето на Бит Пазар нејзината малолетна ќерка била физички нападната од А.Б..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од полицијата.

Коронавирус