петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 158
home Хроника

Малолетничка од Скопје допирана и бакнувана од маж, еве што откри нејзината мајка во полиција

Малолетничка од Скопје допирана и бакнувана од маж, еве што откри нејзината мајка во полиција

На 21.07.2020 во 18:30 часот во СВР Скопје, 31-годишна жена од Скопје пријавила дека на 19.07.2020 околу 18:30 часот нејзината малолетна ќерка била допирана и бакнувана од Џ.Н..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус