среда, 23. јуни 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Малолетничка касната од куче во Скопје

Малолетничка касната од куче во Скопје

Во Полициската станица Гази Баба К.Ш.(40) од Скопје вчера пријавила дека на ул.„Карл Хрон“, нејзината малолетна ќерка била касната од куче скитник во пределот на десната рака.

ЕУРО 2020

Македонија