петок, 27. мај 2022. Вести денес: 79
home Хроника

Малолетничка касната од куче скитник во Хиподром

Малолетничка касната од куче скитник во Хиподром

На 13.05.2022 во 13.00 часот во Полициска станица Гази Баба, Ц.С.(39) од Крива Паланка пријавила дека нејзината малолетна ќерка била касната од куче скитник.

Немилиот настан се случил во населба Хиподром.

Коронавирус