петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 127
Во живо

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Натпартиски протест во Куманово за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

home Хроника

Малолетничка избегала од семејниот дом во Скопје

Малолетничка избегала од семејниот дом во Скопје

На 30.11.2019 околу 12:20 часот А.Џ.(50) од Скопје пријавил дека од домот заминала неговата ќерка В.Џ (15), која и претходно повеќе пати се оддалечувала од домот и била враќана.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус