вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Хроника

Малолетничка исчезна во Скопје

Малолетничка исчезна во Скопје

Во Полициската станица Ѓорче Петров, Г.И.(47) вчера вечерта пријавил дека на 15.09.2018 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата 15-годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус