сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 125
home Хроника

Малолетни брат и сестра доживеале пекол- се возеле во автомобил со 23 годишно момче, а тоа почнало да ја пипка- па настанал хаос

Малолетни брат и сестра доживеале пекол- се возеле во автомобил со 23 годишно момче, а тоа почнало да ја пипка- па настанал хаос

На 15.05.2020 во 18.30 часот било пријавено дека во струмичко село, додека малолетничка со нејзиниот малолетен брат се превезувале во возило со И.А.(23), во еден момент тој почнал да ја допира по телото. Таа успеала да излезе од возилото заедно со нејзиниот брат и го напуштила местото на настанот. Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус