среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 25
home Хроника

Малолетна скопјанка пријавена за исчезната

Малолетна скопјанка пријавена за исчезната

На 25.10.2020 во 01.00 часот во Полициската станица Гази Баба, М.А.(48) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Ш.А.(14).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус