вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 22
home Хроника

Малолетен штитеник се оддалечил од домот

Малолетен штитеник се оддалечил од домот

На 06.05.2021 во 23:10 часот во Полициската станица Гази Баба, И.С.(36) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил штитеникот М.О.(16).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ЕУРО 2020

Македонија