петок, 17. септември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Мало дете нападнато во Битола

Мало дете нападнато во Битола

На 28.02.2020 во 11:40 часот во СВР Битола Л.П.(62) од Битола пријавила дека на 25.02.2020 околу 16:30 часот нејзиното 12-годишно дете на ул.“Борис Бастери“ било физички нападнато од Е.Н.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус