петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 30
home Хроника

Мало дете каснато од куче во Кисела Вода

Мало дете каснато од куче во Кисела Вода

На 28.04.2019 година во 20:45 часот во Полициската станица Кисела Вода, М.Т.(21) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 19:00 часот на ул.„Емил Зола“ неговиот деветгодишен син бил каснат од куче скитник во пределот на десната нога.

Коронавирус