вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 173
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Хроника

Мајката во паника: Во Скопје исчезнало 10-годишно девојче

Мајката во паника: Во Скопје исчезнало 10-годишно девојче

На 08.06.2020 во 22:30 часот во СВР Скопје, С.А.(31) од Кочани, со престојувалиште во Скопје пријавила дека од семејниот дом се оддалечила нејзината ќерка Љ.А.(10).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.