среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Мајката на Пино објави разговор од осомничената Ангела и нејзиниот син Пино

Мајката на Пино објави разговор од осомничената Ангела и нејзиниот син Пино

На социјалните мрежи не запираат постовите на Маја Трпковска, мајката на Пино која неуморна бара правда за убиениот син.

Таа на Фејсбук објави комуникација која тврди дека е меѓу осомничената девојка Ангела која во моментов се наоѓа во притвор .

Во пораката која мајката тврди дека е помеѓу нејзиниот убиен син и осомничената Ангела која прва ја почнува комуникацијата Пино ја прашува од каде се знаат и зошто ја интересира девојката каде живее Пино.

Коронавирус