сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 65
home Хроника

Мајка си ја бара ќерката: Исчезна 17- годишно девојче од Скопје

Мајка си ја бара ќерката: Исчезна 17- годишно девојче од Скопје

Во СВР Скопје, вчера во 12.30 часот С.С. (41) од Скопје пријавила дека од дома се оддалечила нејзината ќерка П.К.(17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус