четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 78
Во живо

Изјава на Христијан Мицкоски

home Хроника

Мајка си ја бара исчезнатата 14 годишна ќерка од Скопје

Мајка си ја бара исчезнатата 14 годишна ќерка од Скопје

На 30.04.2019 година во 14,00 часот во полициска станица М.Ј. од Скопје пријавила дека нејзината 14 годишна ќерка се оддалечила од домот и има сознанија дека е кај роднини во Скопје.

Лицето и претходно неколку пати се оддалечувало од домот и се враќало. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

Коронавирус