четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 2
home Хроника

Мајка си ја бара 16-годишната ќерка: Во петокот ѝ се губи трагот

Мајка си ја бара 16-годишната ќерка: Во петокот ѝ се губи трагот

Вчера во Полициската станица Чаир, А.А. (44) пријавила дека во петокот од домот во непознат правец се оддалечила нејзината 16- годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус