вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 32
home Хроника

Мајка пријавила во полиција: Од домот се одалечил нејзиниот син

Мајка пријавила во полиција: Од домот се одалечил нејзиниот син

Во СВР Куманово С.С.(55) од Куманово пријавила дека вчера во 20.00 часот од домот се оддалечил нејзиниот син В.Т.(33).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

ЕУРО 2020

Македонија