среда, 8. декември 2021. Вести денес: 104
home Хроника

Мајка пријавила во полиција: Битолчанец извршил обљуба врз нејзината ќерка

Мајка пријавила во полиција: Битолчанец извршил обљуба врз нејзината ќерка

Во СВР Битола, вчера во 12 часот, 43-годишна жена од Битола пријавила дека С.Ќ. од Битола извршил обљуба врз нејзината ќерка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус