понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 44
home Хроника

Мајка и ќерка физички нападнати во Скопје

Мајка и ќерка физички нападнати во Скопје

На 27.01.2021 во 17.20 часот во СВР Скопје, В.К.(46) од Скопје пријавила дека околу 07.00 часот на подрачјето на Карпош таа и нејзината ќерка И.К.(28) биле физички нападнати од М.Н.

Се работи на расчистување на случајот.

ЕУРО 2020

Македонија