сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 126
home Хроника

Мајка и дете нападнати кај Бит Пазар

Мајка и дете нападнати кај Бит Пазар

На 31.03.2021 во 11.30 часот во СВР Скопје, Б.А.(56) од Скопје пријавила дека на подрачје на Бит Пазар, по претходна расправија, таа и нејзиниот малолетен син биле физички нападнати од Џ.И..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021