сабота, 19. јануари 2019. Вести денес: 19
home Хроника

Љубовна драма во Скопје: Девојка поминува низ пекол- 5 месеци добива закани по живот од нејзиното поранешно момче

Љубовна драма во Скопје: Девојка поминува низ пекол- 5 месеци добива закани по живот од нејзиното поранешно момче

На 15.05.2018 година во 09.15 часот Е.С.(19) од Скопје пријавила дека во периодот од 19.12.2017 до 15.05.2018 година, во повеќе наврати, добила закани по животот од нејзиното поранешно момче Н.М.(19) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.