среда, 8. декември 2021. Вести денес: 109
home Хроника

ЉУБОВНА ДРАМА НА КЕЈ: Скопјанка претепана од поранешното момче во угостителски објект

ЉУБОВНА ДРАМА НА КЕЈ: Скопјанка претепана од поранешното момче во угостителски објект

На 23.10.2021 во 00.30 часот во СВР Скопје, 30-годишна жена од Скопје пријавила дека во угостителски објект на ул.„Кеј 13 Ноември“ била физички нападната од Н.Н.(39) од Скопје, со кого претходно била во љубовна врска.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус