вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 86
home Хроника

Кумановка пријави дека ѝ исчезнал сопругот

Кумановка пријави дека ѝ исчезнал сопругот

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 01:55 часот во СВР Куманово, Ф.И.(57) од Куманово пријавила дека нејзиниот сопруг И.З.(60) се оддалечил од домот.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус