петок, 4. декември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Кумановец за 2 август претепан од три лица

Кумановец за 2 август претепан од три лица

С.А. вчера во 9.30 часот во СВР Kуманово пријавил дека претходниот ден (2 август) околу 19.30 часот во угостителски објект на улицата „11 Ноември“ во Куманово, бил физички нападнат од три лица.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

Коронавирус