четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Кумановец си ја бара сопругата- исчезната е неколку дена

Кумановец си ја бара сопругата- исчезната е неколку дена

В.В. (47) од Куманово, вчера во Полициската станица Куманово пријавил дека на 21.06.2018 година од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Н.В. (43).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Qatar 2022