среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 79
home Хроника

Кумановец ширел компромитирачки фотографии од малолетничка во училиштето

Кумановец ширел компромитирачки фотографии од малолетничка во училиштето

На 11.04 во СВР Куманово 38-годишна жена пријавила дека ученик споделува фотографии од нејзината ќерка.

Имено од училиштето каде учи нејзината малолетна ќерка била известена дека ученик во училиштето споделува компромитирачки фотографии од нејзината ќерка.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус