сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 89
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Кумановец преживеал драма: Две лица вршеле полови дејствија врз него, негова познаничка снимала со мобилен

Кумановец преживеал драма: Две лица вршеле полови дејствија врз него, негова познаничка снимала со мобилен

На 27 март 2020 во 22:53 часот во СВР Куманово, Ј.М. од Куманово пријавил дека околу 19.30 часот, во дом во населба „Карпош“ во Куманово, сопственост на А.И. од Куманово, која била негова познаничка, две непознати лица врз него вршеле полови дејствија, додека А.И. снимала со мобилен телефон.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Коронавирус