среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 161
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Хроника

Кумановец ќе одговара за поседување марихуана

Кумановец ќе одговара за поседување марихуана

На 10.05.2022 во 23:00 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода М.Т.(28), затоа што кај него била пронајдена марихуана.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Коронавирус