сабота, 10. јуни 2023. Вести денес: 69
home Хроника

Кумановец ја оставил сопругата на работа на 8 март и од тогаш му се губи секаква трага

Кумановец ја оставил сопругата на работа на 8 март и од тогаш му се губи секаква трага

Во Секторот за внатрешни работи Куманово, вчера во 16,30 часот, М.П.(47) од Куманово пријавила дека нејзиниот сопруг П.П.(51), на 08.03.2018 година, откако ја оставил на работа во 08,15 часот, не се вратил дома.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.