четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 7
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Хроника

Кумановец бара помош од полицијата: „Ми исчезна невенчаната сопруга“

Кумановец бара помош од полицијата: „Ми исчезна невенчаната сопруга“

На 15.05.2019 година во 21:30 часот во СВР Куманово, И.С.(35) во с.Кокино, кумановско, пријавил дека на 11.05.2019 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата невенчана сопруга В.М.(48).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Парламентарни избори 2020