петок, 29. јули 2022. Вести денес: 47
home Хроника

Кумановец бакнувал малолетничка и ја допирал по телото – мајката пријавила во полиција

Кумановец бакнувал малолетничка и ја допирал по телото – мајката пријавила во полиција

На 24.06.2022 во 15:00 часот во Полициска станица Куманово, 41-годишна кумановка  пријавила дека С.М. од Куманово ја бакнувал и допирал по телото нејзината малолетна ќерка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус