вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 4
home Хроника

Кучиња искасаа девојка во Градски парк

Кучиња искасаа девојка во Градски парк

Девојка вчера била нападната од кучиња скитници во Градски парк.

-На 26.01.2018 година во 11.30 часот Б.Н.(20) пријавила дека додека се движела во Градски парк била нападната од 5-6 кучиња скитници, од од кои едното ја гризнало за левата нога.

Локални избори 2021