петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 13
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Кривична за 19- годишно момче од Кочани: Имал полови дејствија со малолетничка

Кривична за 19- годишно момче од Кочани: Имал полови дејствија со малолетничка

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Е.А.(19) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за полови дејствија со малолетничка.

Коронавирус