четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 56
home Хроника

Кражба на бензинска: Едно лице со закана од вработените одзело пари

Кражба на бензинска: Едно лице со закана од вработените одзело пари

На 21.09.2021 во 05.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бензинска пумпа на ул. „Кемал Сејфула“ едно лице со закана од вработените одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021